HIGH KONCENTRÁT TROJITÝ HYALURONIC BOOSTER - 30ml

Kód: 426
NOVÉ
Neohodnotené
€47,90 €39,92 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Výkonné pleťové sérum s kyselinou hyalurónovou

+ HYDRATAČNÉ HNEDÉ RIASY


  • Poskytuje intenzívnu hydratáciu
  • Vypĺňa pokožku zvnútra von
  • Tenká tekutá gélová textúra
  • S 3 rôznymi typmi kyseliny hyalurónovej
  • S hydratačnými hnedými riasami
  • 98% prírodných zložiek
  • Bez vôní, farbív, mikroplastov, silikónov, PEG, minerálnych olejov a parabénov

Chráňte svoje životné prostredie! Tento produkt má udržateľné, ekologické balenie.

 

POUŽITIE 

Aplikujte ráno a večer na čistú pleť a následne naneste hydratačný krém. Prípadne môžete tiež primiešať 2-3 kvapky do hydratačného krému.

Detailné informácie

45 ROKOV SKÚSENOSTÍ
Profesionálne kliniky a salóny
BEZ KRUTOSTI
BEZ KRUTOSTI
Žiadne testovanie na zvieratách
VEDECKY DOKÁZANÉ
VEDECKY DOKÁZANÉ
Klinické štúdie a testy
VYROBENÉ V NEMECKU
VYROBENÉ V NEMECKU
Najvyššie štandardy kvality

Podrobný popis

HIGH KONCENTRÁT TROJITÝ HYALURONIC BOOSTER - 30ml

Toto sérum s kyselinou hyalurónovou posúva starostlivosť o pleť na úplne novú úroveň! Je ľahké ho začleniť do vašej existujúcej rutiny – prispôsobené tomu, čo vaša pleť v danej chvíli potrebuje. Výkonná hydratácia na nie menej ako štyroch rôznych úrovniach: Tri rôzne typy kyseliny hyalurónovej sú kombinované s „morskou kyselinou hyalurónovou“ z hnedých rias, aby hydratovali pokožku až do najhlbšej vrstvy a vypĺňali jemné linky a vrásky zvnútra von. Kyseliny hyalurónové so stredne dlhým, krátkym a extrémne krátkym reťazcom ponúkajú intenzívnu hydratáciu v troch krokoch. 1. Hydratačné sérum hydratuje pokožku tváre priamo na povrchu. 2. Hlboko doplňuje zásoby vlhkosti a vyhladzuje jemné linky a vrásky, takže pleť pôsobí viditeľne kyprejšie. 3. Hnedé riasy pomáhajú pokožke udržať vlhkosť a zabraňujú vysušovaniu pokožky. Vďaka zloženiu bez parfumácie.

PRODUKT JE VYROBENÝ V NEMECKU

Vlajka Nemecka – Wikipédia


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky DALTON MARINE COSMETICS pre SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 613 737, 0911 373 743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím