Q10 KRÉM LIGHT - Ľahký krém proti starnutiu na zvýšenie aktivity buniek 50ml

Kód: 3170
Neohodnotené
€57,90 €48,25 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Q10 KRÉM LIGHT - Ľahký krém proti starnutiu na zvýšenie aktivity buniek 50ml

ZVÝŠENIE ENERGIE

Ľahký krém proti starnutiu na zvýšenie aktivity buniek


  • Koenzým Q10 zvyšuje energetickú hladinu buniek o 90 % po 2 hodinách*
  • Ľahká krémová textúra
  • Vitamín E chráni bunky pred voľnými radikálmi
  • Kyselina hyalurónová hydratuje pokožku
  • S účinkom proti starnutiu
  • Pre matnú a suchú pokožku

 

Naneste rýchlo sa vstrebávajúci, ľahký hydratačný krém na tvár, krk a dekolt ráno a večer a jemne vmasírujte do pokožky. Dá sa použiť ako denný aj nočný krém.

Detailné informácie

45 ROKOV SKÚSENOSTÍ
Profesionálne kliniky a salóny
BEZ KRUTOSTI
BEZ KRUTOSTI
Žiadne testovanie na zvieratách
VEDECKY DOKÁZANÉ
VEDECKY DOKÁZANÉ
Klinické štúdie a testy
VYROBENÉ V NEMECKU
VYROBENÉ V NEMECKU
Najvyššie štandardy kvality

Podrobný popis

Q10 KRÉM LIGHT - Ľahký krém proti starnutiu na zvýšenie aktivity buniek 50ml

Ľahký hydratačný krém Q10 pre suchú pokožku sa rýchlo vstrebáva a dodáva mdlej, stresovanej a unavenej pokožke novú dávku energie. 

Obsahuje drobné červené perličky vitalizujúceho Q10, ktoré po nanesení na pokožku prasknú a uvoľnia aktívne zložky, aby sa ľahko vstrebali.

Už po 2 hodinách je energetická hladina pokožky až o 90 % vyššia ako normálne, čo stimuluje kožné bunky a podporuje regeneráciu pokožky.

Alantoín upokojuje pokožku a vitamín E poskytuje antioxidačné vlastnosti, aby sa zabránilo poškodeniu voľnými radikálmi a predčasným známkam starnutia.

 Mandľový olej a kyselina hyalurónová zároveň hydratujú a vyživujú suchú pokožku cennými lipidmi, pričom pomáhajú redukovať jemné linky a vrásky.

Náš jedinečný celumerový morský extrakt zaisťuje, že aktívne zložky môžu preniknúť hlboko do pokožky a poskytuje silné účinky proti starnutiu.

PRODUKT JE VYROBENÝ V NEMECKU

Vlajka Nemecka – Wikipédia


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky DALTON MARINE COSMETICS pre SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 613 737, 0911 373 743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím