HIGH CONCENTRATE RETINOL SERUM - Bunkové regeneračné sérum vitamínu A so sietnicou a morským feniklom pre pevnejšiu pleť 30ml

Kód: 432
NOVÉ
Neohodnotené
€39,90 €33,25 bez DPH
Skladom (>5 ks)

HIGH CONCENTRATE RETINOL SERUM - Bunkové regeneračné sérum vitamínu A so sietnicou a morským feniklom pre pevnejšiu pleť 30ml

SETNICOVÝ A MORSKÝ FENIKEL REGENERUJÚCI BUNKY

Bunkové regeneračné sérum vitamínu A so sietnicou a morským feniklom pre pevnejšiu pleť


  • Rýchlo sa vstrebávajúce retinolové sérum
  • Zvyšuje obnovu a regeneráciu buniek
  • Vyhladzuje vrásky
  • Zlepšuje tón a textúru pleti
  • Redukuje tmavé škvrny a pupienky
  • S retinalom a morským ekvivalentom vitamínu A
  • 95% prírodných zložiek
  • Bez vône, bez farbív, mikroplastov, silikónov, PEG, minerálnych olejov či parabénov

Chráňte svoje životné prostredie! Tento produkt má udržateľné, ekologické balenie.

Aplikujte 3-4 krát týždenne večer na čistú pleť a následne naneste hydratačný krém. Prípadne môžete tiež primiešať 2-3 kvapky do hydratačného krému.

Detailné informácie

45 ROKOV SKÚSENOSTÍ
Profesionálne kliniky a salóny
BEZ KRUTOSTI
BEZ KRUTOSTI
Žiadne testovanie na zvieratách
VEDECKY DOKÁZANÉ
VEDECKY DOKÁZANÉ
Klinické štúdie a testy
VYROBENÉ V NEMECKU
VYROBENÉ V NEMECKU
Najvyššie štandardy kvality

Podrobný popis

HIGH CONCENTRATE RETINOL SERUM - Bunkové regeneračné sérum vitamínu A so sietnicou a morským feniklom pre pevnejšiu pleť 30ml

Kombinácia retinolu a morského ekvivalentu vitamínu A z morského feniklu poskytuje pokožke efektívny synergický efekt. Je to preto, že kladieme rovnaký dôraz na šetrnosť a maximálnu účinnosť. Toto sérum proti starnutiu je najlepším dôkazom toho, že nezáleží len na vysokej koncentrácii retinolu v jednej aktívnej zložke. Inovatívna kombinácia 3 rôznych aktívnych zložiek je to, čo robí náš produkt odlišným od ostatných sér s retinolom. Tieto zložky proti starnutiu podporujú obnovu buniek a regeneráciu pokožky a zároveň redukujú hyperpigmentáciu, jemné linky a vrásky. Stimulujú tvorbu kyseliny hyalurónovej, čo vedie k lepšej elasticite pokožky. Retinolové sérum zároveň zlepšuje vašu pleť tým, že minimalizuje vzhľad tmavých škvŕn, pupienkov a iných malých nedokonalostí. Vyskúšajte to aj vy - toto multitalentované sérum proti starnutiu s retinolom má jednoducho všetko! Vhodné najmä pre normálny až mastný typ pleti.

Ak ste nováčikom v pokročilej starostlivosti o pleť, odporúčame začať pomaly a podľa potreby zvýšiť používanie retinolového séra. Upozornenie: Nepoužívajte retinolové sérum spolu s vysoko koncentrovanými produktmi kyseliny azelaovej a/alebo chemickým peelingom v rovnakú dennú dobu, pretože to môže viesť k začervenaniu alebo podráždeniu. Počas dňa používajte širokospektrálny opaľovací krém s minimálne SPF 30. Nepoužívajte produkty s retinolom počas tehotenstva alebo počas dojčenia.

PRODUKT JE VYROBENÝ V NEMECKU

Vlajka Nemecka – Wikipédia


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky DALTON MARINE COSMETICS pre SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 613 737, 0911 373 743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím