DALTON MARINE FACIAL 900 - HYDRAFACIAL NAJINOVATÍVNEJŠIE KOZMETICKÉ OŠETRENIE

Kód: 3535/SET
Tip
1 hodnotenie
€8 988 €7 490 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Variant

Dalton Marine Facial 900

Dostať kožné problémy pod kontrolu


Krásna žiarivá pleť už po jednom ošetrení? Áno, teraz je to možné! Hydro Facials sú najnovšou kozmetickou inováciou, ktorá zasiahne salóny po celom svete, pretože sľubujú nielen okamžite viditeľné, ale aj dlhotrvajúce výsledky.

Detailné informácie

45 ROKOV SKÚSENOSTÍ
Profesionálne kliniky a salóny
BEZ KRUTOSTI
BEZ KRUTOSTI
Žiadne testovanie na zvieratách
VEDECKY DOKÁZANÉ
VEDECKY DOKÁZANÉ
Klinické štúdie a testy
VYROBENÉ V NEMECKU
VYROBENÉ V NEMECKU
Najvyššie štandardy kvality

Podrobný popis

Popri klasických ošetreniach v salóne, ako je mikrodermabrázia, ultrazvuk a mikroihličkovanie, sa Hydrafacial rýchlo stal jedným z najobľúbenejších strojovo podporovaných ošetrení tváre v dnešnom kozmetickom svete. Je to inovácia v kozmetickom priemysle, ktorá prevyšuje všetky doterajšie metódy. Prečo je to tak? Jednoducho, Hydrafacial spája niekoľko krokov – jemné čistenie, intenzívny píling a výživnú hydratáciu – do jedného unikátneho ošetrenia, ktoré funguje na mnoho rôznych typov pleti.

Získajte svoje rozžiarenie!

Najlepšie na Hydrafacial je, že sa dá použiť na liečbu veľmi širokého spektra kožných ochorení a typov pleti a dosahuje neporovnateľné výsledky

Bojujete s pupienkami, čiernymi bodkami a upchatými pórmi? Žiaden problém! Špeciálne násadce a nástavce v kombinácii s nastaviteľným vákuovým tlakom umožňujú efektívne a predovšetkým bezbolestné ošetrenie pokožky. Napríklad nahromadenie kožného mazu a odumreté kožné bunky môžu byť vysaté priamo z pokožky. Postarané je aj o jemné linky a vrásky. Ihneď po ošetrení sa pokožka javí ako plnšia, hladšia a pevnejšia. Unavená pleť sa viac rozžiari a dokonca aj pigmentové škvrny a začervenanie možno viditeľne znížiť s týmto zázračným strojčekom Hydrafacial.

DALTON Marine Facial 900 – nevyhnutnosť pre každý kozmetický salón

Stroj  DALTON Marine Facial  je založený a postavený na tomto osvedčenom koncepte. Čo môže byť očividnejšie ako spojenie kúry Hydrafacial s najúčinnejšími morskými zložkami? Zmes  AHA  a BHA, ktoré dosahujú silné účinky na povrchu aj v hlbších vrstvách pokožky, a výživné zložky, ktoré sa napúšťajú pomocou dvoch rôznych dostupných násadcov – to robí DALTON Marine Facial aka DALTON MF900 takým obzvlášť účinný. Jedinečný  rotačný násadec nielen dodáva roztoky účinných látok do pokožky, ale tiež stimuluje povrch pokožky intenzívnou masážou pre ešte lepšie výsledky.

MARINE FACIAL - RIEŠENIE PRE RÔZNE TYPY PLETI A POTREBY

Dalton Hydrafacial Treatment

Ideálne pre:

 • Suchú koža
 • Unavenú, bez života a mdlú pleť
 • Citlivú pokožku
 • Pleť so sklonom k ​​začervenaniu, kuperóze a rosacei
 • Mastnú pleť
 • Zrelú pleť

Viditeľné výsledky zaručené!

 • Zníži výskyt škvŕn a pupienkov
 • Zníži poškodenie slnkom a hyperpigmentáciu
 • Zlepší elasticitu pokožky
 • Rovnomerná štruktúra pokožky
 • Vyhladí jemné linky a vrásky
 • Menšie póry a hĺbkovo vyčistí, zdravá pleť
 • Efekt žiary

Čistenie - Exfoliácia - Hydratácia

3 kroky  ku krásnej, žiarivej pleti s DALTON Marine Facial –  3 účinné riešenia  plné aktívnych zložiek

 

Krok 1:  Jemné  alfa-hydroxykyseliny  (AHA), tj kyselina glykolová a mliečna, odlupujú odumreté kožné bunky a súčasne dodávajú pokožke hydratáciu. Poskytujú  prirodzený žiarivý efekt  a pomáhajú predchádzať a redukovať známky predčasného starnutia a hyperpigmentácie (starecké škvrny alebo tmavé škvrny).

Krok 2:  Protizápalové  beta hydroxykyseliny (BHA/kyselina salicylová) ponúkajú upokojujúce vlastnosti, čistia a uvoľňujú póry a pomáhajú odstrániť škvrny a čierne bodky bez podráždenia pokožky. Navyše posilňujú štruktúru pokožky a podporujú rovnomerný tón pleti.

Krok 3:  Tretí a posledný roztok obsahuje  výživnú zmes účinných látok, ako je vitamín B3, aminokyseliny a olej zo semien Camellia japonica. Tento kokteil účinných látok vyhladzuje a hydratuje pokožku a zlepšuje jej celkový vzhľad. Priaznivo pôsobí aj na pleť so sklonom k ​​akné a rastlinné výťažky, ako je výťažok z ruže a levandule, ponúkajú upokojujúce a protizápalové vlastnosti.

Tak všestranné!  Okrem ošetrení tváre možno Marine Facial použiť aj na ošetrenie, ktoré sa zameriava na nedokonalosti chrbta, bočné spánkové vrásky na dekolte a starecké škvrny na chrbte rúk.

NA VÝBER Z DVOCH MOŽNOSTÍ

 

Od suchej pleti po mastnú, zrelú, citlivú a pleť náchylnú na škvrny – Hydrafacial ponúka obrovské výhody pre každý typ pleti. Toto ošetrenie môže dokonca znížiť začervenanie pokožky a hyperpigmentáciu.

Ceny ošetrení začínajú približne na 100 €, aj keď mnohé kozmetické salóny ponúkajú špeciálne uvádzacie ceny alebo ceny balíčkov. Jedno ošetrenie tváre zvyčajne trvá približne 45 až 60 minút.

Na predĺženie účinku ošetrenia je dôležité používať správne produkty starostlivosti o pleť aj doma. Odporúčame niekoľko dní po ošetrení nerobiť píling a dodať pokožke veľa vlhkosti a antioxidantov. A nezabudnite použiť ochranu pred slnkom! Po ošetreniach, pri ktorých sa používajú AHA kyseliny, je obzvlášť dôležité chrániť pokožku pred UV žiarením. Ideálne sú  opaľovacie krémy s SPF 50+ .

Bezprostredne po ošetrení môžete pociťovať dočasné napätie alebo začervenanie. Ale to nie je dôvod na obavy, to sú normálne reakcie, ktoré vo všeobecnosti po krátkom čase ustúpia.

V závislosti od vašich konkrétnych cieľov a potrieb vašej pleti si môžete zarezervovať morské ošetrenie tváre len raz, aby ste svoju pleť pripravili na špeciálnu udalosť, alebo sériu ošetrení na dosiahnutie dlhotrvajúcich zlepšení. Spravidla odporúčame sériu 3-5 ošetrení v intervaloch 10-14 dní. Potom je dobré sa raz za mesiac objednať na profesionálne ošetrenie tváre, aby bola pleť v optimálnom stave.

Stroj Hydrafacial má svoj pôvod v USA alebo presnejšie v Los Angeles. Od konca 90. rokov je v Hollywoode známa ako anti-agingová kúra a hviezdy prisahajú na neporovnateľný účinok kúry Hydrafacial. O 10 rokov neskôr sa tento trend začal šíriť aj do Európy. Dnes sa toto ošetrenie stalo neodmysliteľnou súčasťou prístrojovej kozmetiky. Pôvodne klasický prístroj Hydrafacial vznikol v medicíne a dodnes ho úspešne využívajú dermatológovia a kožní špecialisti na liečbu kožných problémov ako je akné, rosacea, poškodenie slnkom a vrásky.

Na rozdiel od konvenčných ošetrení tváre v kozmetických salónoch, strojová kozmetika spája to najlepšie zo starostlivosti o pleť s vedeckým know-how z lekárskeho priemyslu, aby sa aktívne zložky dostali do hlbších vrstiev pokožky. Tam, kde tradičné ošetrenie pleti dosahuje svoje hranice, tam začína prístrojová kozmetika vďaka inovatívnym ošetreniam na strojoch. Výsledok: Rýchle, zvyčajne bezbolestné, neinvazívne a dlhotrvajúce zlepšenie pleti.

DALTON robí rozdiel

2 rôzne násady – 1 výnimočné ošetrenie

 
Hydra masážny nástavec na redukciu veľkých pórov

OTOČNÝ NÁDSTAVEC

Jedinečný  masážny  nástavec s otočným silikónovým hrotom kombinuje chemickú a mechanickú exfoliáciu. Vďaka kombinácii nastaviteľného výkonu vákuového sania a masáže sa pokožka nielen hĺbkovo čistí, ale aj stimuluje a zvyšuje prietok krvi. To enormne zvyšuje absorpciu aktívnych látok a vysokokvalitné zložky môžu preniknúť do najhlbších vrstiev pokožky. Silikónový hrot sa dodáva v dvoch veľkostiach, aby sa zabezpečilo, že všetky časti tváre, ako je čelo, líca a T-zóna, budú ľahko dostupné.

Hydrafaciálny nástavec pre krásnu pleť

TORNADO NÁDSTAVEC

Nádstavec Tornado  je bežný násadec pre morské ošetrenie tváre DALTONJe ideálny na chemickú exfoliáciu. Šikovná pomôcka zaručuje presnú a kontrolovanú aplikáciu roztoku a odstránenie čiastočiek nečistôt, nečistôt a usadenín mazu. Hrot je dostupný v dvoch rôznych veľkostiach, vďaka čomu je ideálny na ošetrenie všetkých oblastí pokožky.

MARINE FACIAL 900Pôsobivé výsledky s vákuovou technológiou
 

Nasolabiálna ryha - 4 sedenia

Výsledok Hydrafaciálna Nasolabiálna ryha

Pigmentačné škvrny - 4 sedenia

Výsledok hydrafaciálnych pigmentových škvŕn

Vrásky na čele - 4 sedenia

Znížte vrásky na čele pomocou hydrafaciálneho ošetrenia
 
 • Ideálne pre všetky kliniky a kozmetické salóny
 • Jedinečné možnosti ošetrenia s otočným násadcom
 • Atraktívna cena
 • Osvedčená technológia a obľúbená u zákazníkov
 • Krátka liečba s veľkým efektom
 • Jednoduché použitie a funkcia samočistenia
 • Možno kombinovať so všetkými produktmi starostlivosti o pleť DALTON
 • Prenosný stroj
 • Marketing a všeobecná podpora
 • All-inclusive koncept pre kozmetické salóny