CHEMICKÝ PEELING 20% ​​AHA EXFOLIANT 50 ml

Kód: 400
NOVÉ
Neohodnotené
€39,90 €33,25 bez DPH
Skladom (>5 ks)

INTENZÍVNY PEELING A ČISTÁ PLEŤ

Chemický peeling pre suchú a zrelú pleť


  • AHA sérum s kyselinou glykolovou a kyselinou mliečnou
  • Odlupuje odumreté kožné bunky
  • Pomáha zlepšovať tmavé škvrny, pupienky a jemné linky
  • Zvyšuje produkciu kyseliny hyalurónovej a kolagénu
  • Antioxidačné zelené riasy stimulujú regeneráciu buniek
  • Kyselina hyalurónová hydratuje pokožku
  • Neobsahujú žiadne vône, farbivá, mikroplasty, silikóny, PEG, minerálne oleje a parabény

Chráňte svoje životné prostredie! Dávkovač je 100% recyklovateľný.

Naneste tenkú vrstvu na čistú pokožku 1-3 krát týždenne. Odstráňte peeling po 5 až 10 minútach a dokončite bežnú rutinu starostlivosti o pleť, ktorá vyhovuje vášmu typu pleti. Počas dňa používajte opaľovací krém s minimálne SPF 30, aby ste pokožku chránili pred UV žiarením a poškodením slnkom. Neužívať počas tehotenstva a počas dojčenia.

Pre zintenzívnenie účinku alfa hydroxykyselín môžu pokročilí používatelia použiť peeling aj ako bezoplachovú kúru. Naneste tenkú vrstvu večer a nechajte pôsobiť. Dokončite svoju obvyklú rutinu starostlivosti o pleť.

Kyslý peeling je vhodný na použitie na celé telo, nielen na tvár. AHA peeling môže pomôcť pri liečbe kožných problémov, ako je napríklad keratóza pilaris.

Detailné informácie

45 ROKOV SKÚSENOSTÍ
Profesionálne kliniky a salóny
BEZ KRUTOSTI
BEZ KRUTOSTI
Žiadne testovanie na zvieratách
VEDECKY DOKÁZANÉ
VEDECKY DOKÁZANÉ
Klinické štúdie a testy
VYROBENÉ V NEMECKU
VYROBENÉ V NEMECKU
Najvyššie štandardy kvality

Podrobný popis

CHEMICKÝ PEELING 20% ​​AHA EXFOLIANT 50 ml

Náš silný AHA peeling na tvár odstraňuje odumreté kožné bunky a zanecháva hladkú a jemnú pleť. Vysoko koncentrovaná zmes 10% kyseliny glykolovej a 10% kyseliny mliečnej funguje ako mágia, aby ste sa dostali ešte bližšie k dokonalej pleti. AHA exfoliant pomáha opraviť unavené bunky a podporuje regeneráciu buniek. Ale to nie je všetko: Tento chemický exfoliant tiež zlepšuje vstrebávanie účinných látok. Pre maximalizáciu sily kyselín sme pridali antioxidačné zelené riasy, hĺbkovo pôsobiace minerály z mora a kyselinu hyalurónovú pre hydratáciu pokožky. Pri pravidelnom používaní má peeling pôsobivé vlastnosti proti starnutiu: Zvyšuje produkciu kolagénu a kyseliny hyalurónovej, čím redukuje jemné linky a vrásky. 

Domáce exfoliant môže tiež pomôcť znížiť hyperpigmentáciu, tmavé škvrny a pupienky – pre hladkú a krásnu pleť.

PRODUKT JE VYROBENÝ V NEMECKU

Vlajka Nemecka – Wikipédia


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky DALTON MARINE COSMETICS pre SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 613 737, 0911 373 743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím