CHEMICKÝ PEELING 12% PHA EXFOLIANT 50 ml

Kód: 403
NOVÉ
Neohodnotené
€39,90 €33,25 bez DPH
Skladom (>5 ks)

CHEMICKÝ PEELING 12% PHA EXFOLIANT 50 ml

SOFT & PURE

Posilňuje kožnú bariéru a redukuje začervenanie


  • PHA gél s glukonolaktónom a kyselinou laktobionovou
  • Posilňuje kožnú bariéru
  • Kyselina linolová a kyselina linolénová zvyšujú produkciu ceramidov
  • Hnedé riasy pomáhajú zásobovať pokožku kyslíkom
  • Morská májovka upokojuje citlivú pokožku
  • Neobsahujú žiadne vône, farbivá, mikroplasty, silikóny, PEG, minerálne oleje a parabény

Chráňte svoje životné prostredie! Dávkovač je 100% recyklovateľný.

 

Naneste tenkú vrstvu na čistú pokožku 2-3 krát týždenne a nechajte úplne vstrebať. PHA peeling môžete po 15 minútach opláchnuť a dokončiť hydratačným krémom, ktorý vyhovuje vášmu typu pleti. Počas dňa používajte opaľovací krém s minimálne SPF 30, aby bola vaša pokožka chránená pred UV žiarením a poškodením slnkom. Neužívať počas tehotenstva a počas dojčenia.

Polyhydroxykyseliny sú obzvlášť jemné a nedráždivé, a preto môžete PHA peeling použiť ako nezmývateľný prípravok. Naneste tenkú vrstvu večer a nechajte pôsobiť, potom dokončite bežnou rutinou starostlivosti o pleť.

Detailné informácie

45 ROKOV SKÚSENOSTÍ
Profesionálne kliniky a salóny
BEZ KRUTOSTI
BEZ KRUTOSTI
Žiadne testovanie na zvieratách
VEDECKY DOKÁZANÉ
VEDECKY DOKÁZANÉ
Klinické štúdie a testy
VYROBENÉ V NEMECKU
VYROBENÉ V NEMECKU
Najvyššie štandardy kvality

Podrobný popis

CHEMICKÝ PEELING 12% PHA EXFOLIANT

Aj keď je tento PHA produkt šetrnejším exfoliantom, nie je o nič menej účinný ako produkty s obsahom alfa-hydroxykyselín alebo beta-hydroxykyselín. Obsahuje dve silné kyseliny na podporu zdravej pokožky: 4% kyselina laktobionová slúži ako zvlhčovadlo a pomáha pokožke udržať vlhkosť, chráni ju pred voľnými radikálmi a stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu, 8% glukonolaktón posilňuje kožnú bariéru a hydratuje pokožku. PHA gél tiež odstraňuje odumreté kožné bunky a zanecháva hladkú a rovnomernú textúru pokožky. Kombinácia morských zložiek a vysoko dávkovaných polyhydroxykyselín (PHA) z neho robí perfektnú voľbu pre citlivé typy pleti a pleť so sklonom k ​​začervenaniu, kuperóze a rozšíreným kapiláram. Morské minerály zlepšujú vstrebávanie účinných látok, hnedé riasy pomáhajú zásobovať pokožku kyslíkom a poskytujú jej krásny lesk, a morská májovka upokojuje pokožku. 

Kyselina linolová a kyselina linolénová posilňujú kožnú bariéru, podporujú regeneráciu buniek, ponúkajú protizápalové vlastnosti a stimulujú tvorbu ceramidov v pokožke.

PRODUKT JE VYROBENÝ V NEMECKU

Vlajka Nemecka – Wikipédia


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky DALTON MARINE COSMETICS pre SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 613 737, 0911 373 743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím